O společnosti

Společnost Interiéry Rychtecký s.r.o. navazuje na téměř 20 let praxe a zkušeností majitele při výrobě nábytku na míru.

Na zakázku Vám zhotovíme kuchyňské linky, vestavné skříně, sklopné postele ve skříni i klasické, atypický nábytek, stoly, koupelnový nábytek, studentský nábytek, dětský nábytek, obývací stěny, ložnice, předsíňový nábytek a další na základě domluvy.

Při realizacích kuchyní nabízíme provedení stavebních úprav jako jsou elektroinstalační a vodo-instalatérské práce, úpravy plynu, malování, pokládky vinylových a plovoucích podlah, montáže dveří a obložkových zárubní.

Postup spolupráce při realizaci zakázky

Na počátku naší spolupráce upřednostňujeme osobní schůzku, abychom mohly probrat vaši představu o novém bydlení či jednotlivém interiéru.

Potom zpracujeme cenovou nabídku zakázky, protože každá je jedinečná, a proto se na ní začne pracovat až po vstupní schůzce.

Na základě osobního setkání a zpracované cenové nabídce se může vymodelovat vizualizace popřípadě sférický obrázek, kdy se vaše představy promění v návrh, který si nemusíte jenom představovat. Z realistického 3D návrhu interiéru, které tvoříme, vám pomůže s výběrem a doladěním detailů, ať už jde o byty, celé rodinné domy, kanceláře apod nebo jen jednotlivé prostory. Prodiskutujeme vzhled navrženého interiéru a popřípadě upravíme o vaše připomínky a potřeby.

Pokud se ve vizualizace shlédnete a vidíte v ní svůj vysněný domov, tak se zpracuje přesná cenová kalkulace.

Jestli budete chtít, tak se odsouhlasený návrh včetně kót, popisu materiálu, použitých mechanismů a technologií, typového vybavení a popřípadě rozvodů předá do výroby.

Náš tým má dlouholeté zkušenosti a smysl pro detail. Spolupracujeme s ověřenými dodavateli a subdodavateli.

V průběhu celé realizace zakázky se o vše postarají a zajistí náš tým, jak v oblasti návrhů interiérů, tak i realizace. Můžete se na nás spolehnout v plnění vašich snů o bydlení.

Moderní technologie ve výrobě

Firma Interiéry Rychtecký se neustále rozvíjí díky svým zákazníkům, rozšiřuje své prostory i vybavení potřebné ke zvyšování efektivnosti odvedené práce. Usilovně pracujeme a vylepšujeme výrobu tak, aby byla co nejdokonalejší. V naší firmě pracujeme se špičkovým vybavením a moderními technologiemi, které umožňují vyrábět nábytek vám přesně na míru ve vysoké kvalitě, a v co nejkratším čase. Technologie jsou pro nás důležité stejně jako spokojenost našich zaměstnanců.

Samotný projekt začíná u návrhu přes výrobu až po hotový produkt a montáž, kdy celý výrobní proces zajišťují naši odborní zaměstnanci. Vy se tak můžete na nás spolehnout.

Při zpracovávání návrhu využíváme profesionální program PRO100 pro projektování interiérů včetně nábytku a dalšího vybavení. Tento program umožňuje vytvářet pokročilou výkresovou dokumentaci včetně kót, výčtu materiálu i rozpočtu. Pro výrobu se zpracovaný návrh optimalizuje do nářezových plánů CUT100. Pro tvoření 3D vizualizací je program rozšířen o doplněk Kray render, který umožňuje realistický výstup metodou ray tracing.